(+48) 533 318 008 biuro@ekocultiv.pl

Rozlewanie gnojowicy

Oferujemy Państwu profesjonalna usługę rozlewu gnojowicy jak i pofermentu z biogazowni zestawem ciągnik  FENDT 939 z BECZKĄ TRZYOSIOWĄ MARKI VEENHUIS 24 m3 skrętne osie, system kontroli dawkowania, system węży rozlewowych bezkapkowych, szerokość belki rozlewowej regulowana 24-27 m, żuraw czerpny, nawigacja.
Dzięki naszej usłudze możecie Państwo nawozić swoje pole równomiernie z kontrolowaną ściśle określoną ilością rozlewanego nawozu naturalnego, ograniczając straty związane z nadmiernym odparowywaniem a przez to ograniczeniem do minimum rozchodzenia się nieprzyjemnego zapachu towarzyszącemu tego rodzaju zabiegowi.
Nawożenie, dzięki wykorzystaniu węży rozlewowych możliwe jest zarówno przedsiewnie jak i pogłównie w trakcie wegetacji, w zależności od rodzaju uprawy nie powodując poparzeń roślin.
Dla zintensyfikowania świadczonych usług możemy podstawić drugi zestaw o pojemności  20 m3 na TANDEMIE marki BS VOGNEN również z wężami rozlewowymi i belce o szerokości 24m z żurawiem zalewowym.

Dla osób wymagających proponujemy usługę wozidłem samojezdnym marki HOLMER TERRA VARIANT 600 eco o pojemności beczki 21m3 wyposażonym w system ZUNHAMMER do aplikacji gnojowicy o szerokości roboczej 6 m wykorzystujący tzw. psi chód chroniący zachowanie prawidłowej struktury gleby. Nasz nowy pojazd samobieżny gwarantuje w trakcie prac polowych wysoką wydajność dzienną z jednoczesnym optymalnym przyoraniem.