(+48) 533 318 008 biuro@ekocultiv.pl

O FIRMIE

Firma nasza stanowi odrębna część większej Grupy skupiającej wokół siebie różne działalności związane z szeroko pojętym rolnictwem, a wywodzi się z Prywatnego Gospodarstwa Rolnego położonego na Lubelszczyźnie.
Jej powstanie jak i zakres działalności podyktowane było zwiększonym zapotrzebowaniem na usługi tego rodzaju oraz zmieniający się wizerunek i charakter polskiego rolnictwa.
Obecnie to już nie tylko zasłużone ciągniki C-360, MTZ i proste małe maszyny lecz także duże, nowoczesne, wysokowydajne zespoły maszyn wykorzystujące najnowsze technologie.
Nie każde mniejsze gospodarstwo rolne może pozwolić sobie na ich zakup, ale wszyscy zarówno ci mniejsi oraz coraz częściej ci duzi wybierają formę usługi, a nie kupna by móc korzystać z nowoczesnych maszyn i nadążać ze stosowaniem coraz nowszych technologii.
W taki sposób, poprzez zlecenie usługi, dostępność nowoczesności jest w zasięgu ręki dla każdego.
Temu właśnie przyświecało utworzenie EKOcultiv. W swej ofercie dysponujemy nowymi wysoce wydajnymi maszynami wykorzystującymi najnowsze technologie, które są odpowiedzią na powtarzające się susze, brak wilgoci, potrzebę w krótkich okresach wykonania precyzyjnych i optymalnych zabiegów.
Stale się rozwijamy i w naszej “stajni” pojawiają się coraz to nowe maszyny i urządzenia przez co dla naszej młodej, lecz doświadczonej już ekipy “Pogromienie Hektarów” nie stanowi problemu przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Usługi świadczymy na terenie całego kraju. 

Nasz Zespół będzie zaszczycony móc wspólnie z Państwem uczestniczyć we wdrażaniu i wykorzystywaniu nowych technologii w waszych nowoczesnych gospodarstwach rolnych.

EKOcultiv Pogromcy Hektarów to Wasze zadowolenie a nasza droga do sukcesu.

 Życzymy miłej współpracy

 Zespół EKOcultiv